IN-HOME PERSONAL TRAINING

במה שונה D.KEEPER מכל מה שהכרתי עד היום, ולמה שהפעם אצליח?


ליווי אישי. ובלי לצאת מהבית. המסגרת תשמור אתכם עם יד על הדופק, עם היכולת לשאול שאלות ולקבל תשובות באופן כמעט מיידי, והכי חשוב - היא תהיה לכם פשוט נוחה! מבלי לצאת מהבית, מבלי לעמוד בפקקים ולחפש חניה וכמובן, המחיר שלה יהיה שפוי! תוכלו לשמור עליה לאורך זמן משום שהדבר הכי קריטי לאחר שיורדים במשקל הוא השימור של זה ובלי מסגרת זה כמעט בלתי אפשרי.
איך מתבצע מעקב השקילה אם לא נפגשים פרונטלית?


לא תאמינו, כדי לשמור על מסגרת אתם לא באמת צריכים לקבוע פגישה, לעמוד בפקקים לחפש חניה ולחכות בתור רק כדי להסתכל על המשקל. כל מה שאתם צריכים זה זוג עיניים נוסף שרואה את מה שאתם רואים. אז אצלנו, בתוכנית שלי, נעשה את זה בלי לצאת מהבית! אתם יכולים לעשות את זה לבד ולהזין את הנתונים באזור האישי שלכם ותוך זמן קצר תקבלו פידבק אנושי אישי על השקילה שלכם! במידה ולא הזנתם את הנתונים, נצלצל אליכם לבדוק מה קורה ולמה שכחתם אותנו... או למה שכחתם את עצמכם. אנחנו כאן כדי להזכיר לכם. לא תהיו לרגע לבד, כבר אמרתי?
לא מפסיקים עם פחמימות נכון?


ממש ממש לא. פחמימות הן חשובות מאוד לגוף שלנו ובעיקר למוח! אנחנו בעד פחמימות! אבל פחמימות טובות, כאלו שיזינו אותנו כראוי, יתנו לנו אנרגיה ויגרמו לנו להרגיש חיוניים והכי חשוב – שבעים לאורך זמן!! בקיצור, אל תיפרדו מהפחמימות... חיים בלי פחמימות הם לא חיים. או לפחות לא לאורך זמן.
אפשר להיפטר מהחשק למתוק?


כן כן! נכון, זה נשמע קצת מוזר אבל סוכר זה ממש כמו סם. זה ממכר. הוא מעלה לנו את רמות האינסולין וגורם לנו לרצות עוד ועוד ממנו... אז מה שנעשה בשלב הראשון זה לשלוט בו! התפריט בנוי בצורה כזו שתגמול אתכם מסוכר. תגמול אתכם מהחשק הבלתי נשלט הזה למתוק. איך? בעזרת מזונות מסוימים ושילובי מזון נכונים. תוך כמה ימים החשקים יעברו לחלוטין. לא תאמינו איך זה עובד כמו קסם כשמתמסרים לתהליך.
אפשר לרדת במשקל גם בלי להתאמן?


חד משמעית כן. אבל זה לא עובד הפוך כן? כדי לרדת במשקל חייבים שינוי תזונתי. מה שכן, אם תכניסו לשגרה שלכם אימונים – תרוויחו פעמיים (או בעצם שלוש) 1. תהיו חטובים יותר, אסופים! 2. האימונים ישמרו אתכם עם יד על הדופק גם בהקשר התזונתי – תוכלו לראות איך בימים בהם אתם מתאמנים באופן אוטומטי תרצו לאכול בריא יותר. 3. זה טוב לעצמות וללב שלכם! במיוחד הליכות... אה, והכי חשוב – זה טוב לנפש!!! אנדורפינים וזה.
האם התוכנית מתאימה לאנשים שאוכלים הרבה במסעדות?


בטח! אנחנו פה בשביל לחיות וליהנות ומסעדות זה חלק בלתי נפרד משגרת החיים שלנו. מה שכן, חשוב לדעת לבחור נכון במידה ומסעדות הופכות לשגרת היומיום ולא אירוע חד פעמי. אל דאגה, גם לזה אנחנו פה בשבילכם! כחלק מההרשמה לתוכנית תצורפו לקבוצת פייסבוק סגורה בה תוכלו להתייעץ איתנו ועם חברי הקבוצה, להעלות תמונה של התפריט במסעדה שאתם צפויים לשבת בה ואנחנו נבחר לכם מה לאכול!
האם יש לכם תפריט שמתאים לטבעונים או צמחונים?


כן!!! וגם המון מתכונים טעימים ופשוטים להכנה! חשוב להגיד שתפריט הצמחוני שלנו כולל דגים, אבל אפשרי להפוך אותו לנטול דגים ברגע, רק שלחו הודעה אישית ונטפל בזה (:
אם אני מניקה, מותר לי להתחיל בתוכנית התזונה?


מותר לך, ואפילו יש לנו תפריט מותאם במיוחד בשבילך! אבל תיאלצי לחכות 8 שבועות לאחר הלידה. קצת סבלנות ואנחנו מתייצבים לעזור לך (:

KAGED ATHLETICS MAKES TRAINING EASY BY BRINGING ALL OF THE EQUIPMENT AND MOTIVATION TO YOU! REGARDLESS OF YOUR STARTING POINT, KAGED WILL CRAFT THE PERFECT PLAN TO ASSIST YOU IN REACHING YOUR GOALS.

© 2023 by Fitness Coach. Proudly created with Wix.com

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon